Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/budujemydomy24/public_html/budujemydomy24.pl/wp-content/themes/spike/options/php-po/php-po.php on line 187
Ciepło i przytulnie - ponadczasowe połączenie beżu i drewna - Budujemy domy

Ciepło i przytulnie – ponadczasowe połączenie beżu i drewna

beż i drewno

Beżowy to nadal jeden z najpopularniejszych kolorów we współczesnych aranżacjach wnętrz. By wystrój był bardziej przytulny i ciepły, kolor beżowy często zestawia się podczas projektowania z drewnem.

Efektem jest mniej monotonne wnętrze. Jeszcze bardziej stylowo robi się, gdy kolor beżowy połączymy z naturalnym drewnem.

Kolor beżowy i drewno we wnętrzach nowoczesnych

Barwa beżowa jest popularna w aranżacjach domowych pomieszczeń i pojawia się w wielu wariantach. Może być to kolor ścian, płytek podłogowych czy też mebli i dodatków.

Kolor beżowy bardzo łatwo można skomponować z drewnem, co pozwala uzyskać stylowe, nowoczesne wnętrze.

Beżowa ściana i drewniana podłoga

Beżowe ściany i drewniana podłoga to bardzo częste połączenie w aranżacjach nowoczesnych wnętrz. Ściana może być pokryta farbą, płytkami, boazerią lub tapetą w kolorze beżowym. Drewniana podłoga doskonale wkomponuje się z kolei w beżowe tło i nada pomieszczeniu stylu.

Prymat koloru beżowego bardzo często przełamuje się przy pomocy drewnianej podłogi w kuchniach. Pamiętajmy jednak, że w przypadku kuchni panele czy deski powinny być w pełni odporne na wilgoć, której w kuchni nie brakuje. Oczywiście można też zastosować płytki imitujące drewno.

Beżowy i drewno w meblach

Meble to nieodzowny element każdego pomieszczenia. Beżowe sofy wsparte na drewnianych nóżkach czy też nowoczesne fotele to doskonałe podkreślenie stylu danego pomieszczenia. Ponadto szafki i komody można wybrać z dwukolorowymi frontami – częściowo beżowym, a częściowo w naturalnym kolorze drewna.

Beżowy i drewno w klasycznym stylu

Kolor beżowy razem z drewnem coraz częściej wykorzystuje się w stylu klasycznym. W takich wnętrzach doskonale sprawdzają się przede wszystkim beżowe meble, takie jak komody i konsole z drewnianymi blatami. I to właśnie w ten sposób najlepiej wprowadzić duet koloru beżowego i drewna do aranżacji wnętrza.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *