Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/budujemydomy24/public_html/budujemydomy24.pl/wp-content/themes/spike/options/php-po/php-po.php on line 187
Barki - czy nadal są modne? - Budujemy domy

Barki – czy nadal są modne?

Barek to mebel, który prawdopodobnie ma tyle samo entuzjastów, co sceptyków. Jedni doceniają jego walory estetyczne oraz funkcjonalność, inni uważają go za kompletnie zbędny sprzęt. W rzeczywistości jednak barki mają bardzo szerokie spektrum zastosowań i mogą stanowić bardzo modne i stylowe uzupełnienie aranżacji.

Barek dla wielbicieli dobrego alkoholu

Choć obserwowanie aktualnych trendów nie jest niczym złym, moda nie powinna być jedynym czynnikiem decydującym o naszej domowej aranżacji. Bardzo ważne są także nasze indywidualne potrzeby, upodobania i pasje – w końcu urządzamy mieszkanie po to, by czuć się w nim dobrze. Barek to doskonały wybór dla wszystkich wielbicieli dobrego alkoholu oraz kolekcjonerów, którzy zawsze mają w domu kilka butelek wyselekcjonowanych trunków. Dzięki takiemu meblowi zawsze będą mieli odpowiednie miejsce do ich przechowywania.

barki meble

Wielofunkcjonalny mebel

Zaletą barków jest fakt, że mogą pełnić kilka różnych funkcji naraz. Oprócz alkoholu można przechowywać w nich inne rzeczy, np. kieliszki lub szklanki do drinków. Czasami zdarza się zresztą, że barek jest połączony z komodą – wówczas możliwości jego wykorzystania stają się jeszcze szersze. Niektórzy używają tego typu mebli jako pewnego rodzaju wysp kuchennych, dzięki którym wzrasta liczba blatów roboczych potrzebnych do przyrządzania potraw. Jeśli dostawimy do barku krzesła barowe, zyskamy dodatkowe miejsce do siedzenia i spędzania czasu w gronie znajomych. Natomiast mebel umieszczony między salonem a aneksem kuchennym podzieli przestrzeń na dwie strefy.

Stylowy element wystroju

Dobrze dobrany barek może być również pięknym uzupełnieniem aranżacji. Wystarczy zwrócić uwagę na jego kolorystykę, materiał, z którego został wykonany oraz różnego typu detale. Dekoracyjna komoda z barkiem na ozdobnych nóżkach DIANA będzie pięknie wyglądał we wnętrzu w stylu romantycznym lub glamour. W nowoczesnym wnętrzu sprawdzi się barek z oświetleniem TOGO, zaś drewniana komoda z barkiem WIDIN znakomicie dopełni pokój urządzony w stylu ekologicznym.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *